МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ ГРУП РАННЬОГО ВІКУ


До дитсадка повертаються найменші!

Ранній дошкільний вік має дати дитині таку освіту, яка забезпечить їй  здорове тіло, зробить її  кмітливою і доброю

За дослідженням Д.Ельконіна, основні періоди психічного розвитку ранньому дитинстві пов’язані з типами провідної діяльності. Період немовляти (від народження до одного року) характеризується емоційним спілкуванням з дорослими, в процесі якого у дитини виникає потреба у постійному контакті з ними. Ці контакти стають необхідною формою засвоєння дитиною досвіду дорослих. Для раннього дитинства (від року до трьох) провідною є предметно-маніпулятивна діяльність, через яку дитина засвоює суспільно вироблені способи використання різноманітних речей. Наприкінці третього року життя в дитини з’являється ігрова діяльність (сюжетно-рольова гра), в якій вона починає відображати свій власний досвід. Але і предметно-маніпулятивна діяльність, і гра потребують від дорослого їх організації і керівництва та обов’язкового емоційного спілкування з дитиною.


Джерело: Навчально-виховна діяльність у дошкільному закладі: проблеми, пошуки, знахідки: колективна монографія / за ред. І.Г.Улюкаєвої. – Донецьк: ТОВ "Юго-Восток, Лтд", 2009. ст. 279

Lorem ipsum headerum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Поскаржитися на порушення Більше